Sex and The City Vizyonda

Written by Doğan Toryan on 01:45:00

Candace Bushnell'in romanından TV'ye uyarlanan Sex and The City dizisi, 6 sezon boyunca ekranda kaldıktan sonra 30 Mayıs itibariyle bu kez beyazperdede karşımızda.
Başarılı ve güzel 4 kadının aşk ve seks hayatına değinen dizi bilindiği üzere 2004'teki finaliyle ekranlara veda etmişti ve akıllarda birçok soru işareti bırakmıştı. Hikayenin devamını anlatan filmin çekimlerinin, her ne kadar 2007 Sonbahar'ı itibariyle başladığı söylense de, sinemaya uyarlama çalışmaları 2000yılında başlamıştı. Başrollerini yine Sarah J. Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon'un paylaştığı filmde yönetmen koltuğu Michael Patrick King'in. TV'de gösterildiği süre boyunca reyting rekorları kıran ve kendine özgü bir seyirci profili oluşturan Sex and The City, tam 24 kez Altın Küre'ye aday gösterildi ve bu ödülü 8 kez kazandı. Sinema uyarlaması dört gözle beklenen bu yapıtın ikincisi ve üçüncüsü için de çalışmalara başlandığı söyleniyor..

Related Posts by CategoriesWidget by Hoctro | Jack Book
  1. 0 yorum: Responses to “ Sex and The City Vizyonda ”

AFFT NE Kİ? AFFT, yani Amatör Film ve Fotoğrafçılık Topluluğu 2002 yılında Selçuk Eser tarafından kurulmuş olup temeli ve özü arkadaşlığa dayanan, içinde hiyerarşi barındırmayan, kapıları tüm sinema ve fotoğraf severlere açık olan 'samimi bişi' dir.