Akbank exi26 Şipşak Fotoğraf Yarışması

Written by aycaeren on 11:10:00

Dijital fotoğraf makinenle veya cep telefonunla çektiğin kareleri exi26.com'a yükle, yarışmaya katıl, ödüllerden birini kazan! Üstelik bu yarışmada konu sınırlaması bulunmuyor, fotoğrafın gençliğin günlük yaşamında olan biten her şeyle ilgili olabilir, içerik tamamen sana kalmış. Yarışmaya katılan fotoğraflar, fotoğrafçılıkta profesyonel olan 5 kişilik bir jüri tarafından oylanacak ve en başarılı fotoğraflar belirlenecek. İşte ödüller:
1.'ye 1500 YTL değerinde hediye çeki
2.'ye 1000 YTL değerinde hediye çeki
3.'ye 500 YTL değerinde hediye çeki
15 kişiye mansiyon ödülü: 1 yıllık Photoworld dergisi aboneliği
Yarışmamız, 3 Haziran'da başlayacak. Bu tarihten itibaren sen de yarışmaya katılabilir, ödüller kazanabilirsin. Bu sayfaya tekrar uğramayı unutma!

not: yukarıdaki metin yarışma sitesinden alıntıdır.

BUSAYFAya.

Sex and The City Vizyonda

Written by Doğan Toryan on 01:45:00

Candace Bushnell'in romanından TV'ye uyarlanan Sex and The City dizisi, 6 sezon boyunca ekranda kaldıktan sonra 30 Mayıs itibariyle bu kez beyazperdede karşımızda.
Başarılı ve güzel 4 kadının aşk ve seks hayatına değinen dizi bilindiği üzere 2004'teki finaliyle ekranlara veda etmişti ve akıllarda birçok soru işareti bırakmıştı. Hikayenin devamını anlatan filmin çekimlerinin, her ne kadar 2007 Sonbahar'ı itibariyle başladığı söylense de, sinemaya uyarlama çalışmaları 2000yılında başlamıştı. Başrollerini yine Sarah J. Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon'un paylaştığı filmde yönetmen koltuğu Michael Patrick King'in. TV'de gösterildiği süre boyunca reyting rekorları kıran ve kendine özgü bir seyirci profili oluşturan Sex and The City, tam 24 kez Altın Küre'ye aday gösterildi ve bu ödülü 8 kez kazandı. Sinema uyarlaması dört gözle beklenen bu yapıtın ikincisi ve üçüncüsü için de çalışmalara başlandığı söyleniyor..

AFFT NE Kİ? AFFT, yani Amatör Film ve Fotoğrafçılık Topluluğu 2002 yılında Selçuk Eser tarafından kurulmuş olup temeli ve özü arkadaşlığa dayanan, içinde hiyerarşi barındırmayan, kapıları tüm sinema ve fotoğraf severlere açık olan 'samimi bişi' dir.